اعزام فوری لوله بازکن به سراسر تهران 09191761396

لوله بازکنی فرشته

لوله بازکنی فرشته

فهرست مطالب

ویژگی لوله بازکنی فرشته

خدمات لوله بازکنی فرشته:

 1. رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در فرشته
 2. بررسی و مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی در فرشته
 3. حفر انواع چاه های فاضلاب در فرشته
 4. رفع بوی بد چاه فاضلاب در فرشته
 5. بیرون آوردن وسایل ریخته شده در چاه فاضلاب در فرشته

روش های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی فرشته وجود دارد که هر کدام از این روش ها مختص گرفتگی های خاصی است. یعنی هر انسدادی روش مخصوص به خود را برای بازکردن لوله دارد و باید از روش خاصی برای رفع مشکل استفاده کرد. شرکت لوله بازکنی وتخله چاه علیزاده با توجه به مشکل شما بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله ها به کار می برد.

لوله بازکنی فرشته

در مواقعی که لوله بازکنی مورد نیاز است، این لوله بازکن ها می توانند هر نوع انسدادی را بدون آسیب رساندن به لوازم خانگی یا سایر اقلام برطرف کنند زیرا در شیفت کاری 24 ساعته تخصص زیادی دارند. اگر مشکلاتی مانند گرفتگی لوله ها یا سرریز شدن سینک از چاه فاضلاب را تجربه کرده ایم، مراجعه به لوله بازکن به جای کارشناسان تخلیه چاه یک گزینه است.

فنرزنی لوله فاضلاب در فرشته

راه‌های کوتاه‌مدتی و خودسرانه برای باز کردن موقت لوله‌ها وجود دارد، اما تنها راه حل سطحی را ارائه می‌کنند که چند روز طول می‌کشد و نمی‌تواند راه‌حل دائمی ارائه دهد. بو، بالا آمدن آب و مسائل متعدد دیگری که با آن همراه است غیرقابل تحمل است. بنابراین، ما به دنبال راه حلی برای این موضوع هستیم.

با این حال، لوله ها در اثر استفاده منظم آسیب می بینند و طول عمر کمتری دارند. بنابراین ما نیاز به یک راه حل قطعی و معقول داریم. لوله بازکنی در فرشته روش های مختلفی دارد از جمله فنرزنی که روشی کاربردی و کارآمد است که گرفتگی لوله ها را به سرعت باز می کند.

روش های لوله بازکنی در فرشته

دستگاه فنرزنی (فنربرقی)

فنز زنی لوله فاضلاب یک تکنیک بسیار محبوب برای لوله بازکنی است که شامل قرار دادن فنر در لوله برای رفع هرگونه انسداد و رفع آنها می باشد. برای ایجاد این فنرها از دستگاه های الکتریکی با طراحی ویژه استفاده شده است. با اعمال فشار و چرخش فنر در داخل لوله، به طور موثری انسدادهایی مانند چربی ها، زباله ها یا اجسام کوچک را از بین می برد و جریان صاف را در لوله تضمین می کند.

پمپ تراکم هوا (کمپرسور هوا)

پمپ تراکم هوا به عنوان یکی از تکنیک های مختلف برای باز کردن لوله ها استفاده می شود. با وارد کردن هوا به لوله ها، این روش فشار را افزایش می دهد و به طور موثر هرگونه انسداد درون لوله را از بین می برد.

دستگاه مکش

یک تکنیک جایگزین شامل استفاده از لوله بازکن برای رفع گرفتگی لوله ها با اعمال فشار و نیروی مکانیکی است. این ابزار به طور موثری مواد را از طریق ترکیب فشار هوا و مکش از لوله حذف می کند. با قرار دادن دهانه مکش روی لوله و تنظیم فشار بر اساس آن، می توان مواد مانع را با موفقیت از لوله استخراج کرد.

تخلیه چاه فرشته

تخلیه چاه یکی از آن مشاغلی است که بسیار نیاز به رعایت نکات بهداشتی دارد. شما باید هر پنج سال یک بار از چاه فاضلاب خود بازدید کنید. چاه فاضلاب مملو از باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها است که در صورت نفوذ به مناطق مسکونی و فضاهای عمومی می‌توانند سلامتی افراد را به خطر بیندازند. در نتیجه، حتی اگر تخلیه چاه ساده به نظر برسد، تخصص تکنسین بسیار مهم است.

در طول روز یا شب، هر ساختمانی ممکن است دچار گرفتگی چاه فاضلاب شود. به هر دلیلی چاه های فاضلاب پر می شوند و سرریز می شوند و کثیفی و بوی نامطبوع بر جای می گذارند. محل سرریز شدن چاه فاضلاب پر شده و خروج فاضلاب از چاه از طریق لوله های فاضلاب نشان دهنده زمان مناسب برای چاه است. در صورت مواجه شدن با  این مشکل می توانید با شرکت تخلیه چاه علیزاده تماس بگیرید.

رفع نشتی لوله

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی فرشته

یکی از خدمات فنی مورد نیاز در شهرها رفع انسداد لوله می باشد. انسداد فاضلاب که شامل انسداد توالت می شود، معمولاً باعث ناراحتی ساکنان خانه می شود. خدمات به صورت مستمر ارائه می شود. لوله بازکنی وتخلیه چاه علیزاده آماده ارائه خدمات لوله بازکنی با قیمت مقرون به صرفه و 24 ساعته می باشد. استفاده از خدمات سریع و مقرون به صرفه شرکت علیزاده بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.

چاه بازکنی فرشته

به دلایل مختلف، لوله ها ممکن است مسدود یا بشکنند، اما صرف نظر از علت، ساکنان ساختمان آن را آزاردهنده و مخل زندگی روزمره خود می دانند. یکی از خدمات و درخواست های مکرر لوله بازکنی چاه بازکنی فرشته است. گرفتگی لوله مشکلی است که ممکن است حتی برای ساخنمان های نوساز نیز رخ دهد، لوله مسدود شده باعث می شود که بوی بدی در کل ساختمان نفوذ کند.

دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله و چاه فاضلاب به دلایل مختلفی گرفتگی دارند. در بیشتر موارد رعایت نکات بهداشتی در مورد لوله های فاضلاب، ریختن باقیمانده مواد غذایی، ریزش مو، استفاده از دستمال کاغذی و … باعث ایجاد انواع انسداد در لوله می شود و استفاده از لوله بازکن را ضروری می کند. انواع لوله ها پتانسیل گرفتگی را دارند. پاکسازی آنها مستلزم تخصص یک لوله بازکن یا شخصی است که به اندازه کافی در مورد بهترین شیوه های لوله بازکنی دانش کافی داشته باشد. کادر آگاه شرکت علیزاده می توانند لایروبی چاه ، تخلیه چاه، چاه بازکنی و لوله بازکنی را برای شما در فرشته تهران انجام دهند. در صورت ثبت درخواست لوله بازکنی ما بهترین ها را با قیمت به صرفه لوله بازکنی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

چه زمانی نیاز است با لوله بازکن در فرشته تماس بگیریم؟

ساکنان خیابان فرشته در صورت مواجهه با مشکلات زیر در محل سکونت یا محل کار خود می توانند از طریق شماره تماس 09191761396 با لوله بازکن خیابان فرشته در تماس باشند:

 • گرفتگی چاه توالت ایرانی یا توالت فرنگی
 • سینک آشپزخانه یا حمام پر از مو یا هر چیز دیگری
 • بوی مداوم فاضلاب که از حمام بیرون می آید
 • افتادن اشیای قیمتی در چاه توالت، مانند طلا و تلفن همراه
 • گرفتگی سیمان در خطوط لوله

هزینه لوله  بازکنی در فرشته چقدر است؟

هزینه نهایی سرویس لوله بازکنی که از شما دریافت می شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از مدت زمانی که طول می کشد تا انسداد در لوله برطرف شود، آیا گرفتگی لوله دشوار است و برای رفع گرفتگی به زمان بیشتری از حد معمول نیاز دارد، وقوع چندین مورد انسداد لوله و روش خاصی که برای رفع گرفتگی استفاده می شود.

قیمت لوله بازکنی پس از مشاهده و رفع مشکل با در نظر گرفتن سختی کار و راه حل باید توسط کارشناس ارزیابی شود. هدف ما رفع موثر هر نوع گرفتگی در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از بهترین دستگاه های رفع گرفتگی لوله های موجود در فرشته می باشد. لوله بازکنی یکی از خدمات اولیه ماست و تیمی متشکل از متخصصان مجرب و ماهر داریم که در این زمینه فعالیت می کنند.

 

 

تیم لوله بازکن فرشته در اکثر مناطق آن مستقر هستند و پس از تماس شما نزدیکترین لوله بازکن اعزام می شود که حدود 20 الی 30 دقیقه زمان می برد.

میزان کثیف کاری خدمات لوله بازکنی فرشته در حد صفر است و پس از انجام خدمات محل کاملا ضد عفونی می شود.

جدیدترین مقالات
مقالات مرتبط

3 پاسخ

  1. سلام سلامت باشید ممنونم که از خدمات لوله بازکنی فرشته تهران استفاده کردید و نهایت رضایت را دارید ممنون از شما!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button