اعزام فوری لوله بازکن به سراسر تهران 09191761396

لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس

فهرست مطالب

درلوله بازکنی تهرانپارس با فنر مجزا برای آشپزخانه و مقرون به صرفه ترین قیمت لوله بازکنی در تهرانپارس به صورت شبانه روزی در دسترس است و در کمتر از 20 دقیقه می تواند در هر نقطه از شهر باشد.

شماره لوله بازکنی تهرانپارس

اگر در تهرانپارس مشکل گرفتگی لوله دارید می توانید با ما تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می دهیم و می توانید با شماره 09191761396 تماس بگیرید. سرویس لوله بازکنی تهرانپارس بدون تخریب و با رعایت بهداشت انجام می شود و سرویس دهندگان آنها 100% تضمین می کنند که لوله شما را باز می کنند.

لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس خدمات رفع گرفتگی لوله را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. لوله بازکن سیار در کمتر از 20 دقیقه برای رفع گرفتگی لوله های سینک آشپزخانه، توالت یا حمام و لوله های فاضلاب می رسد. نازلترین قیمت رفع گرفتگی لوله در تهران پارس همراه با ضمانت 100% تحویل در محل شما با فنر برقی که هیچ گونه خرابی و کثیف کاری را ایجاد نمی کند ارائه می گردد.

خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس

شرکت لوله بازکنی تهرانپارس به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان محترم خود در تهران می باشد. خدمات ما به شرح زیر است:

 • برای انواع لوله های فاضلاب اعم از حمام، آشپزخانه، پشت بام و … خدمات لوله بازکنی و عیب یابی ارائه می شود.
 • استفاده از ابزارهای پیشرفته لوله بازکنی، لایروبی و تخلیه چاه فاضلاب
 • باز کردن و پاکسازی لوله های چاه فاضلاب
 • انواع لوله کشی آب سرد و گرمایش
 • باز کردن لوله فاضلاب و خلاص شدن از شر بوی نامطبوع فاضلاب
 • تعمیر شکستگی و گرفتگی لوله های آب
 • شناسایی ترکیدگی لوله و ترمیم چاه های قدیمی
 • از بین بردن رطوبت از سقف، توالت، آشپزخانه و حمام
 • بیرون آوردن اشیای قیمتی از فاضلاب مانند جواهرات، طلا و تلفن همراه
 • رفع گرفتگی دستشویی های فرنگی و ایرانی
 • رفع گرفتگی چاه فاضلاب
 • رفع انسداد سینک آشپزخانه
 • چاه بازکنی در تهرانپارس

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

یکی از مشاغلی که در زمینه لوله بازکنی در تهران فعالیت می کند لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس می باشد. همانطور که مستحضر هستید لوله بازکنی و تخلیه چاه خدماتی است که بسیاری از تهرانی ها بیش از هر چیز به آن وابسته هستند.

حتی در حالی که زندگی در آپارتمان ها و خانه های دارای حیاط مزایای خود را دارد، زندگی شهری نیز دارای معایبی است. یکی از این ایرادات احتمال مشکلات لوله آب است که می تواند کیفیت زندگی ساکنان را مختل کند. گرفتگی لوله ها، چاه های توالت یا دستشویی ها یکی از این مسائل است. اکثر افراد برای حل این مشکلات به دنبال کمک لوله بازکنی 24 ساعته تهرانپارس هستند.

علت گرفتگی لوله تهرانپارس

انسداد لوله تهرانپارس به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد. از جمله این توضیحات عبارتند از:

 • قرار گرفتن مواد جامد و نامحلول – مانند غذا، چربی و مو – در لوله ها.
 • انسداد لوله ها در نتیجه رسوب چربی و املاح
 • انسداد لوله ها در نتیجه خرابی قطعات داخلی لوله

لوله بازکنی با استفاده از تجهیزات پیشرفته

در صورت بروز انسداد لوله می توانید با اطمینان خاطر با لوله بازکنی تهرانپارس سرویس تماس بگیرید. این سازمان هر نوع لوله ای را در اسرع وقت رفع گرفتگی می کند و به لطف تجهیزات پیشرفته و تکنسین های ماهر، گارانتی ارائه می دهد.

قیمت لوله بازکنی در تهرانپارس

نوع گرفتگی و اینکه در لوله حمام یا آشپزخانه باشد دو عاملی هستند که بر هزینه لوله بازکنی تاثیر می گذارند. شدت گرفتگی، شدید یا خفیف بودن آن. طول فنر فولادی وجود رسوبات یا انسدادهای ناشی از قیر و سیمان درتعین قیمت لوله بازکنی تعیین موثرند. برای اطلاع از هزینه لوله بازکنی با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید. ما علاوه بر لوله بازکنی، خدمات تخلیه چاه، لایروبی و کف سازی را نیز ارائه می دهیم.

چاه بازکنی تهرانپارس

خدمات تخلیه چاه و چاه بازکنی از جمله خدمات دیگر در صنعت لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس است. حتی در حالی که زندگی در آپارتمان ها مزایای خود را دارد، زندگی شهری نیز دارای معایبی است. یکی از این ایرادات احتمال مشکلات لوله آب است که می تواند کیفیت زندگی ساکنان را مختل کند. گرفتگی لوله ها، چاه های توالت یا دستشویی ها یکی از این مسائل است. اکثر افراد برای حل این مشکلات به دنبال کمک لوله بازکنی 24 ساعته تهرانپارس هستند.

هنگامی که با چنین موقعیتی مواجه می شوند، معمولاً افراد ابتدا با شرکت یا افرادی که در خدمات لوله کشی متخصص هستند و در زمینه خود متخصص هستند، تماس می گیرند. اگر نه، ممکن است در نهایت فرد یا کسب و کار نادرست را انتخاب کنند. لوله های آنها صدمات جبران ناپذیری از آنها خواهد داشت.

تخلیه چاه تهرانپارس

عمل تخلیه چاه تهرانپارس خارج کردن مواد جامدی است که از طریق خط لوله فاضلاب وارد چاه فاضلاب می شود مانند مو، پلاستیک، چربی آشپزخانه و فضولات انسانی است. علاوه بر این لایروبی لازم است زیرا این مواد به عنوان یک مانع ضد آب عمل می کنند و از نفوذ آب در زمین جلوگیری می کنند. علاوه بر این، این ترکیبات ظرفیت چاه را برای دفع آب کاهش می دهد که باعث می شود چاه سریعتر پر شود. به محض پر شدن چاه فاضلاب یا توالت، تخلیه چاه تهرانپارس باید توسط تیم متخصص انجام شود.

علائم پر شدن چاه فاضلاب

 • در صورتی که چاه پر باشد، اگر گوش هایمان را در نقاط مختلف خانه بگذاریم، می توانیم صدای آب را از جایی بشنویم که شبیه آبشار است. برای اینکه سطح آب را در این مواقع مشخص کنیم، سر یا درپوش چاه را برمی داریم.
 • در اغلب موارد، بالا آمدن آب از سیفون دستشویی یا کفشور آشپزخانه در ساختمان های ویلایی یا طبقه اول آپارتمان ها رخ می دهد. (در این مثال، دستگاه باید تعیین کند که آیا چاه پر است یا لوله‌ها مسدود شده‌اند.)
 • از جایی که سیفون توالت (فلاش تانک) و سینک قرار دارند، بویی به مشام می رسد. در این حالت، آبراه را با سود پرک پر کنید، روی آن آب داغ ریخته و کمی صبر کنید. سپس مقداری تاید را در آب حل کنید وداخل آبراه بریزید، اگر بو در عرض یک روز از بین نرفت، احتمال زیادی وجود دارد که چاه پر باشد و باید تخلیه شود.
 • اگر بدانید درب چاه کجاست و بیش از 24 ساعت از بالا آمدن آب می گذرد، متوجه می شوید که آب از موزاییک های اطراف لبه چاه بالا می آید یا اطراف آن کاملاً است. این رطوبت اطراف دریچه چاه نشان دهنده پر بودن چاه است.
جدیدترین مقالات
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button